strona

Dieta odżywcza

Książka ta jest wynikiem pytań, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Kiedy kilka lat temu zacząłem zmieniać styl życia i próbowałem odżywiać się zdrowo, wciąż trafiałem na sprzeczne lub całkiem nieprawdziwe informacje. Sam już nie wiedziałem co jest właściwe a co nie. Co mi służy? Co sprawia, że mój organizm dobrze funkcjonuje? Co dodaje mi sił i energii? A co jest kolejnym mitem, który za pół roku będzie zdemaskowany? Jak powinienem zbilansować swoją dietę, by mieć pewność, że dostarczam wszystko, czego potrzebuję? Dieta odżywcza jest moją odpowiedzią na ogromne zamieszanie dietetyczne.


Jakie korzyści przyniesie Ci dieta odżywcza?


✓ Twoje odżywianie stanie się o wiele prostsze. Ominiesz wszystkie doraźne i powierzchowne metody. Dostaniesz rzetelną dawkę informacji w całości opartą na zaleceniach największych instytucji zdrowotnych
✓ Zyskasz spokój, że Twoja dieta dostarcza Ci wszystkiego, czego potrzebujesz.
✓ Dostarczysz sobie maksymalną ilość wszystkich potrzebnych składników odżywczych, nawet jeśli intensywnie trenujesz.
✓ Odzyskasz zdrowie, energię i świetną sylwetkę. Bez problemu schudniesz, zdrowo, bez niebezpiecznych niedoborów i czającego się za rogiem efektu jo-jo.


Odpowiedź na ogromne zamieszanie dietetyczne


Każdego dnia bombardowani jesteśmy powierzchownymi wskazówkami w stylu „szybki sposób na płaski brzuch” czy też „5 sposobów na piękną cerę”. Wciąż słyszymy o nowych dietach cud i o tym, że te poprzednie to jednak się myliły… lub działały, ale kończyły się np. niewydolnością nerek. Zrzucamy wagę, przez chwilę czujemy się lepiej, po czym dopada nas efekt jo-jo… i frustracja. Coraz więcej biznesów mami nas marzeniem o natychmiastowym sukcesie i szybkim rozwiązaniu wszelkich problemów, również tych z zakresu zdrowia. Cóż za zamieszanie dietetyczne!


W poszukiwaniu prawdy


W związku z tym, że mam dusze badacza, powierzchowne opinie mnie nie zadowalają. Przeprowadziłem bardzo szczegółową analizę, w której pod lupę wziąłem 40 najważniejszych składników odżywczych w 460 produktach. W sumie 18 tysięcy danych liczbowych. Dane te zestawione z wytycznymi najważniejszych instytucji naukowych, dały obraz diety odżywczej – maksymalnie bogatej pod względem wartości odżywczych oraz świetnie zbilansowanej, która prawdziwie odżywia nasze ciało, zupełnie odmiennie niż dieta najczęściej dziś stosowana.

 

KSIĄŻKA Z BLISKA

OPINIE CZYTELNIKÓW


Efekt uboczny: waga idealna


Bardzo często, chcąc odzyskać zdrowie i szczupłą sylwetkę, skupiamy się jedynie na naszej wadze. Ta stanowi jednak tylko powierzchnię naszego problemu. Gdy schudniemy, skupiając się wyłącznie na naszej wadze, będziemy jedynie wyglądać, jakbyśmy byli zdrowi. Przykryjemy nasz problem plastrem, który po pewnym czasie się odklei i ujawni wciąż głęboką ranę. Bo to przecież szczupła sylwetka wynika naturalnie z dobrego zdrowia, a nie odwrotnie – ładna sylwetka nie da nam zdrowia. I nawet jeśli bardziej niż zdrowie interesuje Cię szczupła sylwetka, jedyną trwałą drogą w dojściu do niej jest zadbanie o zdrowie. O tym właśnie jest ta książka. O diecie prowadzącej do odzyskania zdrowia. Wspaniałym jej skutkiem ubocznym jest natomiast wymarzona figura.


Format książki


Książka jest w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, w formacie 125 x 195 mm. Jest nie tylko przejrzysta, ale również wygodna w użytkowaniu. Kartki są powlekane, a środek jest szyty i klejony, dzięki czemu ma bardzo dobrą otwieralność. Książka w całości jest w kolorze, liczy 320 stron. Razem z książką otrzymasz mini książeczkę z 27 graficznymi przepisami.

Razem z książką otrzymasz jej e-booka. Jest on w specjalnie przeprojektowanym formacie pdf, który gwarantuje bardzo przyjemną lekturę na każdym nośniku. Otrzymasz go w kilku formatach pdf:
✓ na komputer ✓ na tablet oraz czytnik e-booków ✓ na smartfona

Ze względu na to, że bardzo dużą część książki stanowią grafiki, korzystanie z niej w formatach epub i mobi byłoby dość męczące. Zastosowałem więc rozwiązanie bardzo unikalne. Książka ta została specjalnie przeprojektowana pod każdy typ nośnika. Tak by korzystanie z niej było równie wygodne na komputerze, tablecie, telefonie lub czytniku.

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE, NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH


KUP KSIĄŻKĘ


DIETA
W pakiecie otrzymasz:
✓ Książka „Dieta odżywcza”
✓ E-book „Dieta odżywcza
✓ Mini książeczka z przepisami”
✓ E-book „Mini książeczki”

Kup za 49 zł

+ koszt wysyłki
DIETA
+ JADŁOSPISY
W pakiecie otrzymasz:
✓ Książka „Dieta odżywcza”
✓ E-book „Dieta odżywcza”
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ E-book „Jadłospisy odżywcze”
✓ Mini książeczka z przepisami
✓ E-book „Mini książeczki”

 

Tylko w tym pakiecie:
✓ Dodatkowy E-book – praktyczny
    przewodnik po kaloryczności
    ponad 200 produktów roślinnych

Kup za 98 zł

+ koszt wysyłki
JADŁOSPISY
W pakiecie otrzymasz
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ E-book „Jadłospisy odżywcze”

Kup za 49 zł

+ koszt wysyłki

Chcesz kupić tylko e-booka? Kup wybranego e-booka za 39 zł:
E-book „Dieta odżywcza”
E-book „Jadłospisy odżywcze”

Mateusz Żłobiński

Pasjonat tematu odzyskiwania zdrowia. W 2019 r. został Twórcą Roku w kategorii Zdrowie i Uroda, w konkursie organizowanym przez Influencer Live Poznań i Onet. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania poszukiwacz prawdy w świecie zamieszania dietetycznego. Na co dzień od kilku lat swoje odkrycia i wyniki analiz opisuje na blogu Salaterka.pl. Swoją wiedzą dzieli się również podczas gościnnych występów w mediach. Jest również współautorem książki „Jadłospisy odżywcze”, w której pokazuje praktyczne zastosowanie „Diety odżywczej”. Swoją pasją do tematu zdrowia skutecznie zaraża najbliższe otoczenie i rodzinę.