jadlospisy

Jadłospisy odżywcze

Twój osobisty dietetyk 1500 i 2000 kcal.
Zdrowe odżywianie dla zabieganych.

Proste przepisy w formie graficznej, stworzone z myślą o zabieganych
Przede wszystkim odżywcze, bezglutenowe i w 100% roślinne
Każdy przepis wraz z listą 33 wartości odżywczych, których dostarcza
✓ Na pierwszy rzut oka wiesz jak przygotować posiłki i czego Ci dostarczą
✓ 
Pełna dowolność w komponowaniu jadłospisów (setki możliwości)

Książka ta pomoże Ci uzyskać wagę, o jakiej marzysz i poziom energii, który Cię zadziwi. Przede wszystkim jednak ułatwi Ci życie.

TRZYKROTNY BESTSELLER – 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Idea: pomóżmy tym, którzy chcą się dobrze odżywiać

Stworzyliśmy książkę, której sami na co dzień potrzebowaliśmy. Brakowało nam nie tylko prostych i wygodnych w zastosowaniu przepisów, ale całych jadłospisów, w pełni odżywczych, dających nam energię do całej masy codziennych zadań. Wielokrotnie też zastanawialiśmy się nad tym, czy dostarczamy sobie tyle ile trzeba i tego co potrzeba. Nawet jeśli wiemy, które produkty są najbardziej odżywcze, w natłoku zajęć nie mamy czasu na wyliczenia i nie mamy pewności, czy spełniamy zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Potrzebowaliśmy narzędzia, które ułatwiłoby nam dobre odżywianie na co dzień. I tak przekazujemy w Twoje ręce naszego osobistego dietetyka, który pomoże Ci uzyskać wagę, o jakiej marzysz i poziom energii, który Cię zadziwi. Przede wszystkim jednak ułatwi Ci on życie.

Setki jadłospisów – prostota i wygoda

To od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój jadłospis. Książka zawiera 70 prostych i bardzo odżywczych przepisów w formie graficznej, każdy w wersji dla diety 1500 i 2000 kcal. Przepisy podzielone są na 5 grup: śniadania, przekąski słodkie, obiady, przekąski słone i kolacje. Wszystkie potrawy w ramach każdej z grup mają taką samą kaloryczność. Możesz dowolnie komponować swoje menu, wybierając smaki, które lubisz najbardziej i dania, na które masz czas. Rozwiązanie to daje setki możliwości, zapewnia różnorodność i elastyczność. Nie tylko widzisz na pierwszy rzut oka jak je przygotować, ale również co Ci dostarczą.

Szczegółowa lista składników odżywczych

Każde danie wyposażone jest w szczegółową listę 33 składników odżywczych, które zawiera, wraz z zapotrzebowaniem na nie, które pokrywa. Kiedy zobaczyliśmy, jak wiele uczymy się, analizując składy odżywcze naszych potraw, postanowiliśmy się tym z Tobą podzielić. Zależało nam na tym, żeby każdy mógł zobaczyć co kryje się pod danym przepisem i tym samym budować swoją świadomość żywieniową.

KSIĄŻKA Z BLISKA

OPINIE CZYTELNIKÓW

Format książki

Autorzy często walczą o jak największy format i o dodatkowe strony, tak, by książki były grube i lepiej się eksponowały. My pracowaliśmy zupełnie odwrotnie. Przede wszystkim zadaliśmy o to, żeby korzystanie z książki było jak najwygodniejsze. Dobraliśmy format optymalny, który wygodnie trzyma się w dłoniach (121 x 195 mm), zdecydowaliśmy się również na spiralę i skrzydełka. Okładka jest miękka i lekko pogrubiona, dzięki czemu jest wygodna i jednocześnie w dużym stopniu odporna na zniszczenia. Do końca staraliśmy się, aby książka miała jak najmniej stron i była jak najwygodniejsza w użytkowaniu – żadna strona w książce nie jest więc zbędna. Książka liczy w sumie 192 strony w kolorze, na grubszym papierze w dużym stopniu odpornym na zabrudzenia. Bardzo ważnym elementem oprawy jest spirala. Wydawcy rezygnują z tego rozwiązania, bo gdy książka leży na półce sklepowej, nie widać jej tytułu. My postawiliśmy na wygodę – dzięki spirali z książki korzysta się wyjątkowo dobrze.

JADŁOSPISY
Otrzymasz:
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ E-book gratis

Kup za 49 zł

+ koszt wysyłki
 
JADŁOSPISY +
SZALENIE PROSTE
Otrzymasz:
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ Książka „Szalenie proste
    jadłospisy”
✓ E-booki obu książek gratis
 
Gratis w marcu:
✓ Miniksiążka z przepisami
    na wiosnę

Kup za 98 zł

+ koszt wysyłki
 
WSZYSTKIE
„JADŁOSPISY”
Otrzymasz:
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ Książka „Nowe Jadłospisy”
✓ Książka „Szalenie proste”
    jadłospisy”
✓ E-booki wszystkich książek gratis
 
Dodatkowo:
✓ Gratis w marcu:
    zestaw 4 miniksiążek
    z sezonowymi przepisami:
    wiosna, lato, jesień, zima
✓ Darmowa dostawa

Kup za 147 zł

+ darmowa dostawa
 

Mega zestaw odżywczy

Otrzymasz:
✓ Książka „Jadłospisy odżywcze”
✓ Książka „Nowe jadłospisy”
✓ Książka „Szalenie proste jadłospisy”
✓ Książka „Dieta odżywcza”
✓ E-booki wszystkich książek gratis

Dodatkowo:
✓ Zestaw 4 miniksiążek z sezonowymi przepisami: wiosna, lato, jesień, zima
✓ Darmowa dostawa

Plus Atlas odżywczy:
✓ Zestaw 3 e-booków „Atlas odżywczy” (ponad 2400 stron)
✓ Dożywotni dostęp do kolejnych aktualizacji “Atlasu”

Kup za 196 zł+ darmowa wysyłka kurierem

Chcesz kupić tylko e-booki? Możesz je kupić tutaj.


Projekt rodzeństwa

Jadłospisy odżywcze to projekt rodzeństwa: Agnieszki i Mateusza. Oboje są wielkimi fanami odżywczej kuchni roślinnej. Na co dzień dzielą się swoją wiedzą na łamach bloga Salaterka.pl. W 2019 r. zostali Twórcami Roku w kategorii Zdrowie i Uroda, w konkursie organizowanym przez Influencer Live Poznań i Onet.

Książka pokazuje praktyczną stronę diety opisanej przez Mateusza w jego poprzednim projekcie „Dieta odżywcza”. Mateusz ma duszę badacza, jest specjalistą od cyferek i analiz. To on odpowiada za wszystkie wyliczenia i bacznie strzeże odżywczości potraw. Agnieszka jest pasjonatką zdrowego stylu życia. Żyje aktywnie, wciąż w biegu i – poszukując sposobów na jeszcze więcej energii ochoczo wprowadza w życie odkrycia i analizy Mateusza. Jest praktykiem.